İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Yeastar ile Bayilik Anlaşmamızı Tamamladık

Yeastar ile Bayilik Anlaşmamızı Tamamladık

Yeastar ile Bayilik Anlaşmamızı Tamamladık

IP Telefon ve çağrı merkezi çözümlerinde KOBİ segmentinin ilk sıralarında yer alan Yeastar; kurulduğu günden bu yana stabil ve ilerleyici çözümler sağlamaktadır.

IP Santral, Birleşik iletişim (Unified Communication) çözümleri, Çağrı Merkezi ve Bulut Çağrı Merkezi gereksinimleri; firmalar için günden güne daha önemi ve değerli hale gelmiştir.
Pandemi ve uzaktan çalışma bir çok firmada farkındalık yarattı.

Bu durum santral çözümlerini de bir adım ileriye taşıdı. Santral, sadece telefon karşılamaya değil. CRM, ERP gibi uygulamalar ile entegrasyon sağlayan kayıtların raporlanması, güvenlik ve denetimi gibi özellikler artık zorunlu hale geldi.

Yeastar, müşterilerimizin iletişim gereksinimlerini anlayarak; bütçe dostu, dayanıklı, yönetimi kolay ve uyarlanabilir “UC Santral” sisteminin değerini öne çıkardı. Bu durum ile birlikte ürünlerimizde kalite, özellikler, fiyatlandırma ve gelecek teknolojiler çok dikkate alınır.

Bu durum ile birlikte çeşitli IP telefonları; SIP trunk ve SIP uyumlu tüm cihazlar ile açık ve birlikte çalışabilen entegre sistemin. Ortaklarımızın ve müşterilerimizin çıkarlarına en uygun olduğuna inanıyoruz.

Yeastar, müşterilerinin gereksinimlerini anlamak için ek çaba göstererek AR-GE çalışmaları yürütmektedir. Bu çalışmaları kendi bünyesindeki cihazlara uygun maliyetle eklemesi, stabilite testlerini gerçekleştirmesi ve kolay yönetimi sayesinde kobiler için oldukça uygundur.

PTN Bilişim olarak Santral ve IP Telefon çözümleri ile yanınızda olmaktan mutluluk duyarız,
Santral çözümleri, projelendirme ve IP Telefon satışı hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.