İçeriğe geç

Butik IT

“İstediğiniz gibi bir IT Yönetimi”

          Tamamen firmanıza özgü uygulanan bir sistem altyapı çözümüdür. Firmanıza göre özelleştirebilir, yönetim saatlerini belirleyebilir, düzenli rapor alabilir, yapılandırma süreçlerinde bizimle beraber ilerleyebilirsiniz.

          Butik IT kapsamı içerisinde gerektiğinde yapılandırma ile ilgili veya temel kullanım ile ilgili ofis ve bileşenleri eğitimi verilir.

          Butik IT çözümümüz, tamamen firmanıza özgü uygulanan bir sistem altyapı çözümüdür. Hedefimiz, firmanıza klasik bir destek hizmeti sağlamak yerine, ihtiyacınıza yönelik, tam olarak çalışan, birbirine uyumlu ve oluşacak problemleri önceden fark etmeye yönelik periyodik bakım ile düzenlenmiş bir çözümdür.

          Butik IT’nin en güzel özelliklerinden biri ise firmanıza yönelik tüm bilgi işlem süreçlerinde bizim desteğimizi hissetmeniz olacaktır.

Hangi ürünü almalıyım?, Neden bu ürün?, Yedek parçası var mı?, Garanti süreçleri?, ITILv3 ?, Network?, Kablosuz, kablolu?, Sunucu, istemci?, BT çalışanı ihtiyacı?, BT Denetimi?, Yedekleme altyapısına uygun mu?, Anti-Virus çözümü?, Güvenlik Duvarı?

ve yukarıda bulunan yapının yönetimi?
Bırakın bunları biz yapalım, size sadece istediğinizde raporları okumak kalsın..