banner04

Hakkımızda

"Ofisimizde bulunan yeşil tahtamızda tebeşirle "Güven, saygı, değer sağlamak ve anlayışlı olmak" yazar."

           Bizim için birinci sırada detaylar gelir, ikinci olarak ise anlık çözüm düşmanlığımız vardır. Kalitenin detaylar üzerine kurulu olduğunun ve anlık çözümlerin ne kadar zarar verici olduğunun bilincindeyiz.

           Aynı işi yapan bir çok firma olduğunun farkındayız. Bizi diğer firmalardan ayıran en temel özellik; yaptığımız işten aldığımız keyiftir ve bu keyfin size yansımasını sağlamaktır.

ptn-ivme

Yarına yönelik güven veren bilişim çözümleri...

          Projecttechnet (PTN BİLİŞİM) olarak deneyimlerimiz, bizi daima bir adım ileriye götürmüştür.

 

          Ofisimizde bulunan yeşil tahtamızda, tebeşirle "Güven, saygı, değer sağlamak ve anlayışlı olmak" yazar, bunlar bizim temel ilkelerimizdir. Bu ilkeler dahilinde hizmetlerimizi sağlamak amacındayız. Şu an dinamik bir yapıdayız. Hedefimiz ise daima dinamik bir yapı olarak kalmaktır.

 

          BT dünyasının gelişimi asla durmayacaktır, bu yüzden dinamik bir yapı bu süreçte zorunludur.

             Projecttechnet olarak felsefemiz kalite ve güven üzerine kurulmuştur. Herhangi bir iş sürecinde bu felsefeyi ilke edinerek yola koyuluruz.

 

Dış kaynaklı BT çalışanı barındırma, Teknik Destek, Sürekli Bakım Hizmeti, Saha hizmeti, Ağ ve Güvenlik Hizmetleri, Microsoft Sunucu ve İstemci tabanlı Hizmetler, PC ve Çevre birimler Kurulum Hizmeti, Sunucu ve Ağ donanımları Kurulum, Yapılandırma ve Analiz Süreçleri, hizmetlerimizden bazılarıdır.

 

          Şirket bünyesinde kurulu ya da kurulması planlanan bilişim sistemlerinin işletim sistemi, gerekli yazılım ve donanım açısından analizini gerçekleştirilerek gereksinimlere uygunluğunun tespitine yönelik destek , BUTİK IT sürecimizin başlangıcıdır.

 

          ITIL süreçleri deneyimli ekibimiz ile kurumsallıktan kobilere indirgenebilir.

 

          Projecttechnet olarak hedefimiz Kurumsal veya Kobi fark etmeksizin BUTİK IT anlayışını sağlamaktır.

BUTİK IT’nin oluşabilmesi için mutlak güven, dürüstlük, kalite ve süreç bildirimi kaçınılmazdır.

 

          Projecttechnet olarak kurumsal ve orta-ölçek bilişim altyapı projelerinde yönetim hizmeti vermekteyiz.

 

          Sistem ve Ağ Altyapıları üzerine proje yönetimi, konusunda uzman ekiplerimiz tarafından anahtar teslim olarak sunulmaktadır.

 

          Projelerimiz MOF (Microsoft Operations Framework) kapsamına uygun yürütülmektedir.

 

          Dahil olduğumuz proje süreçlerinde; başlangıç ve bitiş tarihlerine göre mutlak bir plan yapılır. Mümkün olduğunca bu plana sabit kalınıp, proje üzerinde kullanılan ürüne göre uzmanımız konfigürasyon sürecine başlar. Akış şemasına göre tüm ekip zamanını olabildiğince efektif kullanıp testlerini gerçekleştirir. Anahtar teslim edilmeden önce mutlak son teslim öncesi analizi gerçekleştirilerek proje bitirilir. Buradaki her adımdan sizi bilgilendirmek, size gerekli bilgileri raporlamak ayrıca bir görevdir.